support Casper
 
volg adofans.nl op ....
social media links volg adofans op Twitter volg adofans op Facebook volg adofans via RSS Join adofans op linkedin Join adofans op instagram
COMPETITIESTAND
      w g v p
1 VOL 38 26 4 8 82
2 EXC 38 22 8 8 74
3 CAM 38 22 5 11 71
4 ADO 38 20 10 8 70
5 DOR 38 20 8 10 68
6 GRA 38 19 8 11 65
7 TEL 38 17 10 11 61
8 EMM 38 17 5 16 56
9 DBO 38 15 10 13 55
10 JAZ 38 14 10 14 52
11 EIN 38 14 9 15 51
12 RJC 38 13 10 15 49
13 HEL 38 12 10 16 46
14 VVV 38 11 8 19 41
15 MVV 38 10 10 18 40
16 JAJ 38 10 8 20 38
17 TOP 38 8 14 16 38
18 JPS 38 8 6 24 30
19 JUT 38 4 11 23 23
20 VIT 38 11 10 17 4
Prediction League
predictionleague
Bron van dit artikel
 ADOfans.nl

Datum plaatsing: 07-01-2014 22:23:00

Verslag en foto's ADO Den Haag onderuit in oefenduel tegen Preussen Munster


De eerste oefenwedstrijd die ADO Den Haag tegen het Duitse Preussen Munster heeft gespeeld heeft ADO Den Haag met een 0-1 nederlaag afgesloten. Het doelpunt werd in de slotminuut van de ietwat merkwaardige eerste helft gescoord.



Net als in het vorige trainingskamp in Estepona speelde ADO Den Haag op haar eigen trainingsveld gelegen op het Don Julia Golf complex een oefenwedstrijd. De tegenstander was het Duitse Preussen Munster dat deze week het naastgelegen trainingsveld op het complex gebruikt en deze week ook in hetzelfde hotel verblijft.

De wedstrijd was gepland om 16.00 uur te beginnen en spelers, technische staf, sponsors en supporters en organisatie was aanwezig, echter ontbrak het aan een scheidsrechter. Na lang wachten en veel telefoontjes gepleegd te hebben werd er besloten om de wedstrijd na 25 minuten wachten te laten beginnen. Jan Paul Saeijs werd van commercieel manager gepromoveerd tot scheidsrechter en Rick Hoogendorp fungeerde net als 1 van de Duitse begeleiders als grensrechter met een hesje als vlag.

Ondanks het feit dat er 1 gele kaart beschikbaar was besloot Saeijs zonder gele kaart en zonder fluit aan de wedstrijd te beginnen, hetgeen hem goed afging.

Zoals te doen gebruikelijk stelden de trainers 2 verschillende spelersgroepen op in de 2 helften.
Toen na 27 minuten het arbitrale trio het speelveld betrad kon Saeijs onder applaus de leiding overdragen aan de Spanjaarden. De Duitsers begonnen fel aan de wedstrijd en ADO Den Haag kwam er in het begin niet echt aan te pas. De enige spelers die de Duitse verdedigingsmacht af en toe wisten te omzeilen waren in de eerste helft Kramer en Van Haaren. Maar die wisten in de rommelige eerste helft niet tot scoren te komen. De Duitsers wisten dat wel te bereiken en dat nog wel in de laatste minuut van de eerste helft.

Om te voorkomen dat door het uitstellen van het aanvangstijdstip  het slotgedeelte van de wedstrijd na zonsondergang gespeeld zou moeten worden hadden beide elftallen die in de tweede helft in actie zouden komen op het bijveld een warming up gedaan en werd de tweede helft zonder onderbreking meteen aangevangen.

Ook deze helft kenmerkte zich door het felle spelen van de Duitsers en het slordige spel van ADO Den Haag, waarbij de Duitsers zelfs nog enkele grote doelkansen kregen, deze werden echter door Bas Meeuwissen gekeerd. Ook Mike van Duinen en Ninos Gouriye kregen enkele kansen en ook Holla had vanuit een vrije trap net buiten de 16 de mogelijkheid om de gelijkmaker te scoren. Maar geen van deze kansen werden benut. Zodat het eind van de wedstrijd bereikt werd met de stand die met de rust al bereikt was: 0-1.

Enige smet op de wedstrijd was een rode kaart die Danny Holla in de slotfase van de wedstrijd opliep voor ongepast gedrag naar de scheidsrechter toe. Volgens verschillende aanwezigen zou Holla naar de tegenstander/scheidsrechter gespuugd hebben, hetgeen niet door iedereen bevestigd kon worden. Naar later bleek had Holla in de directe nabijheid van de scheidsrechter naar een tegenstander  gespuugd.

Trainer Maurice Steijn liet na afloop van het oefenduel weten dat hij deze wedstrijd als een veredelde training had gezien, waarin hij alle spelers: jeugd en eerste selectie heeft laten spelen. En dat pas de wedstrijd donderdag tegen KV Oostende als echte voorbereiding voor de wedstrijd tegen NEC ziet.  

Aanstaande donderdag speelt ADO Den Haag nog een tweede oefenwedstrijd tegen KV Oostende. Trainer Maurice Steijn heeft al aangegeven dat in die wedstrijd de selectie zal spelen die in de belangrijke uitwedstrijd tegen NEC zal spelen.