support Casper
 
COMPETITIESTAND
      w g v p
1 WII 17 12 2 3 38
2 RJC 17 9 5 3 32
3 EMM 17 9 5 3 32
4 ADO 17 8 6 3 30
5 GRA 17 9 3 5 30
6 NAC 17 8 4 5 28
7 CAM 17 8 4 5 28
8 DOR 17 6 9 2 27
9 GRO 17 7 4 6 25
10 HEL 17 7 3 7 24
11 JAZ 17 7 3 7 24
12 EIN 17 5 8 4 23
13 VVV 17 6 5 6 23
14 MVV 17 5 4 8 19
15 JUT 17 4 6 7 18
16 JAJ 17 4 5 8 17
17 JPS 17 5 2 10 17
18 TEL 17 4 2 11 14
19 DBO 17 3 2 12 11
20 TOP 17 2 2 13 8
Prediction League
predictionleague
Bron van dit artikel
ADO Den Haag

Datum plaatsing: 29-11-2009 10:20:00

ADO Den Haag gaat in gesprek met supporters over onvrede


ADO Den Haag maakt sportief – mede door blessures en schorsingen – een moeilijke periode door. Juist nu kan iedereen tonen een echte supporter van ADO Den Haag te zijn.


Echte supporters steunen hun club door dik en dun; in voor- en tegenspoed. Komende zondag tegen Feyenoord heeft ADO Den Haag ieders positieve steun hard nodig: Support our team!
Structureel gaat het goed met ADO Den Haag en haar supporters. Het imago van ADO Den Haag heeft geen stapjes, maar sprongen vooruit gemaakt; vooral dankzij het goede gedrag van de supporters. De kwetsende spreekoren, die ertoe geleid hebben dat de vorige thuiswedstrijd tijdelijk werd stilgelegd, beschouwt ADO Den Haag dan ook als een betreurenswaardig incident.

ADO Den Haag heeft dat ook laten weten aan de tuchtcommissie van de KNVB. De tuchtcommissie is namelijk een onderzoek gestart naar aanleiding van de gebeurtenissen tijdens de wedstrijd tegen PSV. Een incident is natuurlijk geen incident meer als het daarna weer gebeurt. Bij herhaling van kwetsende spreekkoren en/of het stilleggen van een wedstrijd zal de KNVB ADO Den Haag ongetwijfeld hard straffen.

Het is dan ook van groot belang dat we onze club alleen op een positieve manier ondersteunen. Kwetsende spreekkoren en/of het stilleggen van de wedstrijd brengen de club enorme schade toe. Dat is iets wat we met elkaar niet willen. Daarvoor houden we teveel van onze club. ADO Den Haag heeft van supporters gehoord, en ook op sites gelezen, dat over een aantal zaken onvrede heerst. We gaan hierover op korte termijn in gesprek. Hier bewijst zich de waarde van het maandelijks overleg met alle supportersgroepen. We spreken niet meer over, maar met elkaar. ADO Den Haag wil waar nodig zaken verbeteren en uitleg geven waar onduidelijkheid over is.
De komende wedstrijd tegen Feyenoord zullen veel ogen op ons gericht zijn. We kunnen het ons niet veroorloven als het misgaat. We mogen niet in gevaar brengen wat we met elkaar hebben opgebouwd:

- ADO Den Haag speelt voor het tweede achtereenvolgende seizoen in de Eredivisie. Topclubs komen weer op bezoek. En met de steun van onze supporters en sponsors kunnen we ook de komende jaren laten zien dat ADO Den Haag in de Eredivisie thuishoort.

- Het wordt steeds drukker in het ADO Den Haag Stadion. Iedereen kan in zijn of haar eigen sfeer de wedstrijden bezoeken: kinderen en hun ouders op de Familietribune, zittend of staand op de Haaglandentribune, onze fanatieke supporters op de Aad Mansveldtribune en onze sponsors op de eretribune.

- Het Multifunctioneel Centrum hebben we samen toch mooi voor elkaar gekregen: een plek waar alle supporters doordeweeks en op wedstrijddagen een drankje kunnen drinken. Het gebouw staat er inmiddels. En als de gemeente eenmaal de horecavergunning heeft afgegeven, kan het ook open!

Dit alles staat komende zondag ook op het spel. Natuurlijk gaat het tegen Feyenoord in de eerste plaats om de punten. En als we met elkaar het team op een positieve manier steunen, kunnen we eraan bijdragen dat de drie punten in Den Haag blijven. Maar zeker is dat niet. De bal blijft rond. Zeker is wel dat als we de club op een positieve manier steunen, we niet in gevaar brengen wat we met elkaar hebben opgebouwd: Support our Team!