volg adofans op ....
volg adofans op Twitter volg adofans op Facebook volg adofans via RSS Join adofans op linkedin Join adofans op instagram
COMPETITIESTAND
      w g v p
1 AJA 9 7 2 0 23
2 PSV 9 7 2 0 23
3 AZA 9 6 2 1 20
4 VIT 9 6 2 1 20
5 WII 9 5 1 3 16
6 SPA 9 4 3 2 15
7 HER 9 4 2 3 14
8 HEE 9 3 4 2 13
9 FEY 9 3 4 2 13
10 TWE 9 3 3 3 12
11 UTR 9 3 2 4 11
12 GRO 9 3 1 5 10
13 VVV 9 3 0 6 9
14 ZWO 9 2 1 6 7
15 EMM 9 2 1 6 7
16 ADO 9 2 0 7 6
17 FOR 9 1 3 5 6
18 RKC 9 0 1 8 1
Prediction League
predictionleague
Bron van dit artikel
AD Haagsche Courant

Datum plaatsing: 27-06-2019 08:57:00

Denkmannen met ADO-shirts aan op voetbalveld zorgen voor ophef


‘Het is heiligschennis’


Farid Azarkan en Tunahan Kuzu van Denk hebben voor de nodige ophef gezorgd door met ADO-shirts het ADO-veld op te lopen.
Voorman Kuzu en Tweede Kamerlid Azakan wilden met de actie aandacht vragen voor de overeenkomst die vijfig jaar geleden werd gesloten tussen Nederland en Marokko, maar ze werden overladen met negatieve reacties.
 
 
De boodschap van de heren volgens Azarkan: "Vandaag herdenken we dat vijftig jaar geleden Nederland en Marokko een overeenkomst sloten. In die overeenkomst staat dat mensen uit Marokko in Nederland kunnen komen werken. Want hier hadden ze heel veel mensen nodig. We herdenken dat onze ouders en onze grootouders hier naartoe zijn gekomen." 
 
 
De video die de partij daarna op Twitter plaatste, riep vele negatieve en racistische reacties op. ‘Heiligschennis! Trek uit die shirts!’ schrijft een boze twitteraar. "Gaan we nah onze club laten vernaggeluh door deze twee nagemaakte dwazen! Op pleuren!" schrijft een ADO-fan die het er niet mee eens is.  "Kunnen ze op de transferlijst? Je krijgt geld toe om ze op te halen", zegt een ander. 
 
 
Rotterdammer
In de video zegt voorman Kuzu: "We herdenken dat heel veel opa's en vaders destijds vanuit Marokko naar Nederland kwamen. En dat doen we eigenlijk wel op een bijzondere plek. Ik sta hier als Rotterdammer met een ADO-shirt aan." Vooral de laatste zin schoot bij een twitteraar in het verkeerde keelgat. "Meneer Kuzu geboren in Istanboel. Meneer Azarkan in Marokko. Maar toch echte Rotterdammers."
 
 
 
 
Update Redactie ADOfans.nl: 
 
Reactie ADO Den Haag op filmpje Denk op ADO-veld
 
ADO Den Haag heeft via social media een reactie gegeven op het filmpje dat de politieke parij DENK op het veld in het Cars Jeans Stadion opgenomen heeft.
 
De verklaring van ADO Den Haag is als volgt:
 
"We krijgen veel vragen over een filmpje dat gisteravond (woensdagavond) is opgenomen in ons stadion. Dat gebeurde bij een groot maatschappelijk evenement, waarbij oud-spelers en politici in het kader van 50 jaar emigratie onder meer in ADO Den Haag-shirts tegen elkaar voetbalden.
 
ADO Den Haag keurt het af dat dat de opnames zonder onze toestemming en met een associatie naar onze club gemaakt zijn. We betreuren de situatie en benadrukken dat onze club te allen tijde politiek neutraal zijn en blijven."