volg adofans op ....
volg adofans op Twitter volg adofans op Facebook volg adofans via RSS Join adofans op linkedin Join adofans op instagram
COMPETITIESTAND
      w g v p
1 PSV 9 9 0 0 27
2 AJA 9 7 1 1 22
3 FEY 9 6 2 1 20
4 HER 9 6 1 2 19
5 VVV 9 4 2 3 14
6 AZA 9 3 3 3 12
7 VIT 9 3 3 3 12
8 EXC 9 3 3 3 12
9 UTR 9 3 3 3 12
10 ADO 9 3 2 4 11
11 WII 9 2 4 3 10
12 HEE 9 2 4 3 10
13 FOR 9 2 4 3 10
14 ZWO 9 3 1 5 10
15 EMM 9 2 2 5 8
16 GRA 9 2 1 6 7
17 NAC 9 1 1 7 4
18 GRO 9 1 1 7 4
Prediction League
predictionleague
Bron van dit artikel
 ADOfans.nl

Datum plaatsing: 01-09-2013 10:38:00

Maurice Steijn: We leveren niet genoeg strijd


Trainer Maurice Steijn gaf na afloop van de wedstrijd zijn visie in de media op het vertoonde spel.


"Als we voetballend meer hadden kunnen brengen hadden we punten kunnen pakken. Het was niet een Heracles - ADO van de vorige jaren waarin je prima voetbal zag. We waren dit keer niet scherp genoeg. We hebben aan het kortste eind getrokken. Op papier hebben we een heel goede ploeg, maar het begint met strijd leveren. Daar schort het aan", aldus Steijn.

 

De trainer dacht de eerste 20 minuten onder andere door de twee kansen van Van Duinen dat het nog wat kon worden. "Daarna kwamen we niet aan voetballen toe en moest Coutinho de ballen steeds naar voren trappen. Terwijl we steeds opbouwend voetbal willen spelen van achteruit. We weten dat Heracles het daar moeilijk mee heeft. In de wedstrijd zie je een angst in onze ploeg komen en dan lijkt het dan de jongens het niet durven. De ploeg wordt opeens kwetsbaar. De spelers durven niet meer om de bal te vragen. In al onze trainingen en besprekingen wordt de nadruk gelegd op aanvallend voetbal. Fouten kunnen gemaakt worden, dat hoort bij het spel dan moet je als speler ook elke keer weer je verantwoording pakken. En dat miste ik ook na een minuut of 20. Bij het doelpunt zijn we tot 2 x toe niet alert."

 

Over de gele kaart van Zuiverloon in de eerste helft merkte hij op dat de overtreding op het randje was en ook terecht geel was. Maar "die jongen van Heracles had na zijn overtreding op Cabral ook geel moeten krijgen."

Steijn was niet tevreden over zijn flankspelers en wisselde ze kort na de rust. Hij wijt het aan de vorm waarin ze nu verkeren. Hij ziet nog geen reden om in te grijpen. "Ik heb heel veel geduld met spelers."


In de tweede helft kreeg Malone binnen een paar minuten 2 gele kaarten en moest hierdoor het veld verlaten. "Die twee gele kaarten van Malone waren niet in de geest van de wedstrijd. Het waren domme gele kaarten. Toen Heracles de wedstrijd, ook al stonden we met 10 man, niet op slot kon gooien, gingen we 1 op 1 spelen."

 

"Ondanks de zware competitiestart hadden we  bij Go Ahead Eagles uit, Roda thuis en Heracles uit punten moeten pakken. Ik vind natuurlijk ook dat we te weinig punten hebben in verhouding tot de kwaliteiten van onze ploeg. We hebben het gewoon niet goed gedaan de eerste 5 wedstrijden, ondanks het lastige programma. We staan nu beneden onze stand. Volgende week is er geen competitiewedstrijd, dus dan gaan we aan het zelfvertrouwen werken en hard werken om punten te gaan pakken, want punten brengen uiteraard rust in de ploeg en de club."